AC DC Desktop, Wall AdaptersTDK-Lambda Americas Inc. DT150PW190D
DT150PW190D
5S-DT150PW190D
DT150PW190D
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 150W
Product Description
| Series: | DT150-D |
| Input Type: | Cord (Sold Separately) |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 19V |
| Current - Output (Max): | 7.9A |
| Power (Watts): | 150W |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Efficiency: | Level VI |
| Operating Temperature: | 0??????C ~ 60??????C |
| Output Connector: | Power DIN |
| Size / Dimension: | 4 Pin |
| Other: | 6.70 L x 3.35 W x 1.73 H (170.0mm x 85.0mm x 44.0mm) |