DT12PW150B
5S-DT12PW150B
DT12PW150B
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V.8A
Product Description
Series:*
Region Utilized:-
Form:-
Input Type:-
Voltage - Input:-
Voltage - Output:-
Current - Output (Max):-
Power (Watts):-
No Load Power Consumption:-
Polarization:-
Applications:-
Efficiency:-
Operating Temperature:-
Output Connector:-
Size / Dimension:-
Other:
Related special
  • DF11-2428SCF
  • Hirose
  • Socket Contact Tin 24-28 AWG Crimp
  • In stock
  • DF3-2428SCF
  • Hirose
  • Socket Contact Tin 24-28 AWG Crimp Stamped
  • DF3-EP2428PCF
  • TE Connectivity
  • Pin Contact Tin 24-28 AWG Crimp
  • Female Blade Sockets Contact Tin 24-28 AWG Crimp
  • DF65-4S-1.7C
  • 4 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Beige 0.067" (1.70mm)