AC DC Desktop, Wall AdaptersCrystek Corporation CTRAN-600
CTRAN-600
5S-CTRAN-600
CTRAN-600
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 6V 3W
Product Description
| Series: | RedBox |
| Region Utilized: | North America |
| Form: | Wall Mount |
| Input Type: | Fixed Blade |
| Voltage - Input: | 110VAC |
| Voltage - Output: | 6V |
| Current - Output (Max): | 600mA |
| Power (Watts): | 3.6W |