AC DC Desktop, Wall AdaptersPhihong USA AQ45A-5CKA
AQ45A-5CKA
5S-AQ45A-5CKA
AQ45A-5CKA
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 45W
Product Description
| Series: | AQ45 |
| Region Utilized: | North America |
| Form: | Wall Mount |
| Input Type: | Fixed Blade |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 5V/12V/20V |
| Current - Output (Max): | 3A |
| Power (Watts): | 3A |
| No Load Power Consumption: | 2.5A |
| Polarization: | 45W |
| Applications: | 75mW (Max) |