AC DC Desktop, Wall AdaptersPhihong USA AQ36A-59FA
AQ36A-59FA
5S-AQ36A-59FA
AQ36A-59FA
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 36W
Product Description
| Series: | - |
| Region Utilized: | North America |
| Form: | Wall Mount |
| Input Type: | Fixed Blade |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 5V/9V/15V |
| Current - Output (Max): | 3A |
| Power (Watts): | 3A |
| No Load Power Consumption: | 2.4A |
| Polarization: | 36W |
| Applications: | 75mW (Max) |