AC DC Desktop, Wall AdaptersDelta Electronics AMD-24V080W3CA
AMD-24V080W3CA
5S-AMD-24V080W3CA
AMD-24V080W3CA
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 80W
| Region Utilized: | International |
| Form: | Desktop (Class I) |
| Input Type: | Cord (Sold Separately) |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 24V |
| Current - Output (Max): | 3.3A |
| Power (Watts): | 79W |
| No Load Power Consumption: | 500mW (Max) |
| Polarization: | - |
| Output Connector: | DIN |
| Size / Dimension: | 5 Pin |
| Other: | 5.91 L x 2.76 W x 1.97 H (150.0mm x 70.0mm x 50.0mm) |