AC DC Desktop, Wall AdaptersXP Power ALM85US24
ALM85US24
5S-ALM85US24
ALM85US24
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 85W
Product Description
| Series: | ALM85 |
| Region Utilized: | North America |
| Form: | Desktop (Class I) |
| Input Type: | Cord (Sold Separately) |
| Voltage - Input: | 80 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 24V |
| Current - Output (Max): | 3.54A |
| Power (Watts): | 85W |
| No Load Power Consumption: | 150mW (Max) |