AC DC Desktop, Wall AdaptersXP Power AJM90PS24
AJM90PS24
5S-AJM90PS24
AJM90PS24
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
| Input Type: | Cord (Sold Separately) |
| Voltage - Input: | 80 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 24V |
| Current - Output (Max): | 3.75A |
| Power (Watts): | 90W |
| No Load Power Consumption: | 210mW (Max) |
| Output Connector: | Power DIN |
| Size / Dimension: | 4 Pin |
| Other: | 5.51 L x 2.80 W x 0.87 H (140.0mm x 71.0mm x 22.0mm) |