AHM250PS24T
5S-AHM250PS24T
AHM250PS24T
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 250W
Input Type:Cord (Sold Separately)
Voltage - Input:80 ~ 264 VAC
Voltage - Output:24V
Current - Output (Max):10.41A
Power (Watts):250W
No Load Power Consumption:500mW (Max)
Size / Dimension:Rectangular
Other:6 Position