AHM250PS15T
5S-AHM250PS15T
AHM250PS15T
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 220W
Input Type:Cord (Sold Separately)
Voltage - Input:80 ~ 264 VAC
Voltage - Output:15V
Current - Output (Max):14.66A
Power (Watts):220W
No Load Power Consumption:500mW (Max)
Size / Dimension:Rectangular
Other:6 Position