AHM180PS48C2-8
5S-AHM180PS48C2-8
AHM180PS48C2-8
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 180W
Region Utilized:International
Form:Desktop (Class II)
Input Type:Cord (Sold Separately)
Voltage - Input:80 ~ 264 VAC
Voltage - Output:48V
Current - Output (Max):3.75A
Power (Watts):180W
No Load Power Consumption:500mW (Max)
Size / Dimension:Power DIN
Other:4 Pin