AHM180PS24
5S-AHM180PS24
AHM180PS24
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 180W
Region Utilized:International
Form:Desktop (Class I)
Input Type:Cord (Sold Separately)
Voltage - Input:80 ~ 264 VAC
Voltage - Output:24V
Current - Output (Max):7.5A
Power (Watts):180W
No Load Power Consumption:500mW (Max)
Size / Dimension:Power DIN
Other:4 Pin