AHM180PS12
5S-AHM180PS12
AHM180PS12
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 165W
Product Description
Series:AHM
Region Utilized:International
Form:Desktop (Class I)
Input Type:Cord (Sold Separately)
Voltage - Input:80 ~ 264 VAC
Voltage - Output:12V
Current - Output (Max):13.5A
Power (Watts):165W
No Load Power Consumption:500mW (Max)
Polarization:-
Applications:ITE (Commercial)
Efficiency:Medical
Operating Temperature:Level V
Output Connector:0??????C ~ 60??????C
Size / Dimension:Power DIN
Other:4 Pin