AEL20US30
5S-AEL20US30
AEL20US30
AC/DC DESKTOP ADAPTER 30V 20W
Input Type:Cord (Sold Separately)
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:30V
Current - Output (Max):670mA
Power (Watts):20W
No Load Power Consumption:500mW (Max)
Output Connector:Barrel Plug
Size / Dimension:2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Other:3.90 L x 1.65 W x 1.22 H (99.0mm x 42.0mm x 31.0mm)