AEL15US24
5S-AEL15US24
AEL15US24
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 15W
Input Type:Cord (Sold Separately)
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:24V
Current - Output (Max):620mA
Power (Watts):15W
No Load Power Consumption:500mW (Max)
Polarization:Positive Center
Applications:ITE (Commercial)
Efficiency:Level IV
Operating Temperature:-20??????C ~ 60??????C
Output Connector:Barrel Plug
Size / Dimension:2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Other:3.58 L x 1.50 W x 1.42 H (91.0mm x 38.0mm x 36.0mm)