AEB70US19
5S-AEB70US19
AEB70US19
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 72W
Input Type:Cord (Sold Separately)
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:19V
Current - Output (Max):3.7A
Power (Watts):72W
No Load Power Consumption:500mW (Max)
Output Connector:Barrel Plug R/A
Size / Dimension:2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Other:5.20 L x 2.28 W x 1.20 H (132.0mm x 58.0mm x 30.5mm)