AEB45US48
5S-AEB45US48
AEB45US48
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 48W
Input Type:Cord (Sold Separately)
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:48V
Current - Output (Max):1A
Power (Watts):48W
No Load Power Consumption:500mW (Max)
Output Connector:Barrel Plug R/A
Size / Dimension:2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Other:4.72 L x 2.05 W x 1.22 H (120.0mm x 52.0mm x 31.0mm)