AEB36US24
5S-AEB36US24
AEB36US24
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 36W
Input Type:Cord (Sold Separately)
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:24V
Current - Output (Max):1.5A
Power (Watts):36W
No Load Power Consumption:500mW (Max)
Output Connector:Barrel Plug R/A
Size / Dimension:2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Other:4.33 L x 1.97 W x 0.79 H (110.0mm x 50.0mm x 20.0mm)