AEB36US15
5S-AEB36US15
AEB36US15
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 36W
Input Type:Cord (Sold Separately)
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:15V
Current - Output (Max):2.4A
Power (Watts):36W
No Load Power Consumption:500mW (Max)
Output Connector:Barrel Plug R/A
Size / Dimension:2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Other:4.33 L x 1.97 W x 0.79 H (110.0mm x 50.0mm x 20.0mm)