Home
All Products
Power Supplies - External-Internal (Off-Board)
AC DC Desktop, Wall AdaptersXP Power ACM24US24
ACM24US24
5S-ACM24US24
ACM24US24
AC-DC EXTERNAL PSU
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Series: | 0 |
| Region Utilized: | ACM24 |
| Form: | Active |
| Input Type: | International |
| Voltage - Input: | Wall Mount |
| Voltage - Output: | Multi-Blade (Sold Separately) |
| Current - Output (Max): | 90 ~ 264 VAC |
| Power (Watts): | 24V |
| No Load Power Consumption: | 1A |
| Polarization: | 24W |
| Applications: | 75mW (Max) |
| Efficiency: | Positive Center |
| Operating Temperature: | ITE (Commercial) |
| Output Connector: | Medical |
| Size / Dimension: | 0.884 |
| Other: | 0??????C ~ 60??????C |
Related special
-
- AD7902BRQZ-RL7
- Analog Devices, Inc.(ADI)
- IC ADC 16BIT SAR 20QSOP
- In stock
-
- ADAU7112ACBZR7
- Analog Devices, Inc.(ADI)
- Audio Sample Rate Converter 2 Channel 9-WLCSP (1.26x1.26)
- In stock
-
- ADAU7112ACBZR7
- Analog Devices, Inc.(ADI)
- Audio Sample Rate Converter 2 Channel 9-WLCSP (1.26x1.26)
- In stock
-
- AIT6F18-1P0
- Amphenol
- 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
- In stock
-
- ACC00A24-10S-003-LC
- Amphenol
- 7 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Cable Clamp
- In stock
-
- ACC06A22-19P-003-LC
- Amphenol
- 14 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Cable Clamp, Coupling Nut
- In stock
-
- AIT6E18-1S0
- Amphenol
- 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Cable Clamp, Coupling Nut
- In stock
-
- ACC00A24-10P-003-LC
- Amphenol
- 7 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Cable Clamp
- In stock
-
- AIT6E18-8P0
- Amphenol
- 8 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Cable Clamp, Coupling Nut
- In stock
-
- AIT6F18-11S0
- Amphenol
- 5 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
- In stock
-
- AIT6E18-11S0
- Amphenol
- 5 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Cable Clamp, Coupling Nut
- In stock
-
- ACC06E20-27P-003-LC
- Amphenol
- 14 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Cable Clamp, Coupling Nut
- In stock
-
- ACC05A20-18P-003-LC
- Amphenol
- 9 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- In stock
-
- AIT6E18-12S0
- Amphenol
- 6 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Cable Clamp, Coupling Nut
- In stock
-
- AIT6E18-1P0
- Amphenol
- 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Cable Clamp, Coupling Nut
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













