AC DC Desktop, Wall AdaptersXP Power ACM24US15
ACM24US15
5S-ACM24US15
ACM24US15
| Current - Output (Max): | 90 ~ 264 VAC |
| Power (Watts): | 15V |
| No Load Power Consumption: | 1.6A |
| Polarization: | 24W |
| Applications: | 75mW (Max) |