AC DC Desktop, Wall AdaptersXP Power ACM24US12
ACM24US12
5S-ACM24US12
ACM24US12
AC-DC EXTERNAL PSU
Product Description
| Series: | 0 |
| Region Utilized: | ACM24 |
| Form: | Active |
| Input Type: | International |
| Voltage - Input: | Wall Mount |
| Voltage - Output: | Multi-Blade (Sold Separately) |
| Current - Output (Max): | 90 ~ 264 VAC |
| Power (Watts): | 12V |
| No Load Power Consumption: | 2A |
| Polarization: | 24W |
| Applications: | 75mW (Max) |