AC DC Desktop, Wall AdaptersXP Power ACM18US24
ACM18US24
5S-ACM18US24
ACM18US24
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 18W
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 24V |
| Current - Output (Max): | 750mA |
| Power (Watts): | 18W |
| No Load Power Consumption: | 75mW (Max) |