AC DC Desktop, Wall AdaptersXP Power ACM18US15
ACM18US15
5S-ACM18US15
ACM18US15
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 18W
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 15V |
| Current - Output (Max): | 1.25A |
| Power (Watts): | 19W |
| No Load Power Consumption: | 75mW (Max) |