AC DC Desktop, Wall AdaptersXP Power ACM18US12
ACM18US12
5S-ACM18US12
ACM18US12
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 12V |
| Current - Output (Max): | 1.5A |
| Power (Watts): | 18W |
| No Load Power Consumption: | 75mW (Max) |