AC DC Desktop, Wall AdaptersXP Power ACM18US09
ACM18US09
5S-ACM18US09
ACM18US09
AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 18W
Product Description
| Series: | ACM18 |
| Region Utilized: | International |
| Form: | Wall Mount |
| Input Type: | Multi-Blade (Sold Separately) |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 9V |
| Current - Output (Max): | 2A |
| Power (Watts): | 18W |
| No Load Power Consumption: | 75mW (Max) |