AC DC Desktop, Wall AdaptersXP Power ACM06US12
ACM06US12
5S-ACM06US12
ACM06US12
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Product Description
| Series: | ACM06 |
| Region Utilized: | International |
| Form: | Wall Mount |
| Input Type: | Multi-Blade (Sold Separately) |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 12V |
| Current - Output (Max): | 500mA |
| Power (Watts): | 6W |
| No Load Power Consumption: | 75mW (Max) |