ZWS75AF3
5S-ZWS75AF3
ZWS75AF3
AC/DC CONVERTER 3.3V 75W
Product Description
Series:ZWS-AF
Type:Open Frame
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:3.3V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):15A
Power (Watts):75W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)