ZWS50AF24/A
5S-ZWS50AF24/A
ZWS50AF24/A
AC/DC CONVERTER 24V 50W
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:24V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):2.1A
Power (Watts):50W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)