ZWS240BP36/A
5S-ZWS240BP36/A
ZWS240BP36/A
AC/DC CONVERTER 36V 241W
Product Description
Series:ZWS-BP
Type:Enclosed
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:36V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):6.7A
Power (Watts):240W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)