AC DC ConvertersTDK-Lambda Americas Inc. ZWQ1305224/A
ZWQ1305224/A
5S-ZWQ1305224/A
ZWQ1305224/A
AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 24V 130W
Product Description
| Series: | ZWQ |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 4 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 265 VAC |
| Voltage - Output 1: | 5V |
| Voltage - Output 2: | 12V |
| Voltage - Output 3: | -12V |
| Voltage - Output 4: | 24V |
| Current - Output (Max): | 15A |
| Power (Watts): | 4A |
| Applications: | 4A |
| Voltage - Isolation: | 2A |
| Efficiency: | 130W |
| Operating Temperature: | ITE (Commercial) |
| Features: | 3kV (3000V) |