ZWQ1305222/L
5S-ZWQ1305222/L
ZWQ1305222/L
AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 12V 130W
Product Description
Series:ZWQ
Type:Open Frame
Number of Outputs:4
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:5V
Voltage - Output 2:12V
Voltage - Output 3:-12V
Voltage - Output 4:12V
Current - Output (Max):15A
Power (Watts):4A
Applications:4A
Voltage - Isolation:4A
Efficiency:130W
Operating Temperature:ITE (Commercial)
Features:3kV (3000V)