ZWD225PAF0524/TA
5S-ZWD225PAF0524/TA
ZWD225PAF0524/TA
AC/DC CONVERTER 5V 24V 225W
Product Description
Series:ZWD-PAF
Type:Enclosed
Number of Outputs:2
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:5V
Voltage - Output 2:24V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):5A
Power (Watts):9A
Applications:225W
Voltage - Isolation:ITE (Commercial)
Efficiency:3kV (3000V)