AC DC ConvertersTDK-Lambda Americas Inc. ZWD225PAF0524/J
ZWD225PAF0524/J
5S-ZWD225PAF0524/J
ZWD225PAF0524/J
AC/DC CONVERTER 5V 24V 225W
Product Description
| Series: | ZWD-PAF |
| Type: | Open Frame |
| Number of Outputs: | 2 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 265 VAC |
| Voltage - Output 1: | 5V |
| Voltage - Output 2: | 24V |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 5A |
| Power (Watts): | 9A |
| Applications: | 225W |
| Voltage - Isolation: | ITE (Commercial) |
| Efficiency: | 3kV (3000V) |