ZWD150PAF0524/JL
5S-ZWD150PAF0524/JL
ZWD150PAF0524/JL
AC/DC CONVERTER 5V 24V 150W
Number of Outputs:2
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:5V
Voltage - Output 2:24V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):5A
Power (Watts):6A
Applications:150W
Voltage - Isolation:ITE (Commercial)
Efficiency:3kV (3000V)