VS150P24
5S-VS150P24
VS150P24
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Product Description
Series:VSP
Type:Open Frame
Number of Outputs:1
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:24V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):6.3A
Power (Watts):150W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:2kV (2000V)