AC DC ConvertersERP Power UHD365-1008
UHD365-1008
5S-UHD365-1008
UHD365-1008
| Voltage - Input: | 1 |
| Voltage - Output 1: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 2: | 32V |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | 11.4A |
| Applications: | 365W |
| Voltage - Isolation: | ITE (Commercial) |
| Efficiency: | Medical |
| Operating Temperature: | 5.656kV (5656V) |