TX7500W48
5S-TX7500W48
TX7500W48
PWR SUP FNT END 48V 150A 7200W
Product Description
Series:TX
Type:Front End
Number of Outputs:1
Voltage - Input:180 ~ 305 VAC
Voltage - Output 1:48V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):150A
Power (Watts):7200W