TX3750-24V28
5S-TX3750-24V28
TX3750-24V28
POWER SUPPLY 24V
Product Description
Series:TX
Type:Front End
Number of Outputs:1
Voltage - Input:180 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:24V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):150A
Power (Watts):3600W