TLP150R-96S12J
5S-TLP150R-96S12J
TLP150R-96S12J
AC/DC CONVERTER 12V 100W
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):8.4A
Power (Watts):100W (150W Forced Air)
Applications:Medical
Voltage - Isolation:4kV (4000V)