TL150024
5S-TL150024
TL150024
RACK MOUNT POWER SUPPLIES-AC/DC
Product Description
Series:*
Type:Front End
Number of Outputs:1
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:24V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):55A
Power (Watts):1500W