AC DC ConvertersTDK-Lambda Americas Inc. TL100024
TL100024
5S-TL100024
TL100024
AC/DC CONVERTER 24V 1000W
Product Description
| Series: | TL |
| Type: | Front End |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 40A |
| Power (Watts): | 1000W |