TH120024
5S-TH120024
TH120024
AC/DC CONVERTER 24V 1200W
Product Description
Series:TH
Type:Front End
Number of Outputs:1
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:24V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):50A
Power (Watts):1200W