AC DC ConvertersTDK-Lambda Americas Inc. TH120012
TH120012
5S-TH120012
TH120012
AC/DC CONVERTER 12V 1200W
Product Description
| Series: | TH |
| Type: | Front End |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 100A |
| Power (Watts): | 1200W |