AC DC ConvertersSL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands TB110S24K
TB110S24K
5S-TB110S24K
TB110S24K
| Voltage - Output 1: | 1 |
| Voltage - Output 2: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 3: | 24V |
| Power (Watts): | - |
| Applications: | 3.3A |
| Voltage - Isolation: | 80W (110W Forced Air) |
| Efficiency: | ITE (Commercial) |
| Operating Temperature: | 3kV (3000V) |