AC DC ConvertersTDK-Lambda Americas Inc. SWS6003/CO2
SWS6003/CO2
5S-SWS6003/CO2
SWS6003/CO2
AC/DC CONVERTER 3.3V 600W
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 265 VAC |
| Voltage - Output 1: | 3.3V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 100A |
| Power (Watts): | 600W |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |