AC DC ConvertersTDK-Lambda Americas Inc. SWS60015/CO2
SWS60015/CO2
5S-SWS60015/CO2
SWS60015/CO2
AC/DC CONVERTER 15V 600W
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 265 VAC |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 40A |
| Power (Watts): | 600W |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |