SWS1503/CO2
5S-SWS1503/CO2
SWS1503/CO2
AC/DC CONVERTER 3.3V 150W
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:3.3V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):30A
Power (Watts):150W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)
Efficiency:0.7
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated