AC DC ConvertersInventus Power ST5-9/12-1.8/121.8
ST5-9/12-1.8/121.8
5S-ST5-9/12-1.8/121.8
ST5-9/12-1.8/121.8
AC/DC CONVERTER 5V 2X12V 45W
Product Description
| Series: | ST5 |
| Type: | Linear |
| Number of Outputs: | 3 |
| Voltage - Input: | 100 ~ 240 VAC |
| Voltage - Output 1: | 5V |
| Voltage - Output 2: | 12V |
| Voltage - Output 3: | 12V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 9A |
| Power (Watts): | 1.8A |
| Applications: | 1.8A |
| Voltage - Isolation: | 45W |