AC DC ConvertersBel Power Solutions SFP450-12BG
SFP450-12BG
5S-SFP450-12BG
SFP450-12BG
AC/DC CONVERTER 12V 450W
Product Description
| Series: | SFP |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 37A |
| Power (Watts): | 450W |